Välkommen att ta kontakt med oss på ljunganbladet.

Du kan ringa, skicka e-post eller lägga ett meddelande nedan så återkommer vi så snart som möjligt.

Namn Telefonnummer E-postadress
Växel 0690 770 770 info@ljunganbladet.se
Karin Elfvén 0690 770 771 karin@ljunganbladet.se
Helena Hellberg 0690 770 772 helena@ljunganbladet.se
Joel Grelz 0690 770 773 joel@ljunganbladet.se
Jenny Lindblom 0690 770 774 jenny@ljunganbladet.se
Jannice Eklöf 0690 770 775 jannice@ljunganbladet.se
Josefine Pålsson 0690 770 776 Josefine@ljunganbladet.se

Eftersom flertalet jobbar deltid, kan det vara någon annan än den du söker som svarar.

Adress

3E Media AB
Hallsta 348
841 92 Ånge

Öppettider 

Måndag – Fredag 8.00 – 17.00
Lunch 12.00 – 13.00

Telefonnummer

0690 770 770